Test na alergię

Różnego typu uczulenia są prawdziwą plagą naszego wieku. Na dolegliwości związane z alergią uskarża się coraz więcej osób, co gorsza poszerza się też liczbę czynników, tzw. alergenów wywołujących uczulenia. Konwencjonalna medycyna, coraz częściej musi przyznać, że mimo wysokiego zaawansowania jest bezradna wobec wielu uczuleń. Przykładem tego jest chociażby fotodermatoza,
czyli uczulenie na słońce, czy liczne przypadki nadwrażliwości pokarmowej.

Choć trudno w to uwierzyć, alergia nie jest chorobą w tradycyjnym tego słowa rozumieniu a jedynie błędną reakcją organizmu alergika, który postrzega czynniki dla innych osób całkowicie bezpieczne jako zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa. 

 

Dlaczego tak się dzieje? Jaki jest mechanizm powstawania alergii?

 W każdej komórce ludzkiego ciała nieustannie zachodzą różnego rodzaju reakcje chemiczne. Reakcje te wywołują drgania, w  efekcie czego powstaje pole elektromagnetyczne o charakterystycznych dla tej komórki parametrach.

Alergeny, takie jak pyłki roślin, kurz, pleśnie czy składniki pokarmów zakłócają to pole i w ten sposób powstaje dysharmonia pola elektromagnetycznego. Raz wytrącony z harmonii organizm, nie potrafi samodzielnie do niej wrócić. Co ciekawe takie reakcje – wydarzenia, zostawiają ślady w pamięci organizmu. Jak mówią niektórzy specjaliści zostają one zapisane na “twardym dysku” pamięci naszego organizmu. To właśnie dlatego organizm, który ponownie styka się z danym alergenem, generuje taką samą odpowiedz w postaci wysypki, kataru, kaszlu, czy biegunki.

Diagnostyka alergii przy pomocy biorezonansu

Biorezonans jest kierunkiem medycyny alternatywnej, którego zasady zostały opracowane w latach siedemdziesiątych przez niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rasche. Opracowali oni tzw. metodę MORA, która polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych pola bioenergetycznego do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każda komórka ludzkiego ciała, taj jak i każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Znając parametry drgań pola rożnych substancji(alergenów) aparatura jest w stanie określić, co wywołało zaburzenie harmonii pola elektromagnetycznego badanego pacjenta.

Jak wygląda test na alergię wykonywany biorezonansem?

W przeciwieństwie do tradycyjnych testów alergicznych, które polegają na nakłuciu skóry i wprowadzeniu w to miejsce czynnika alergizującego, diagnostyka alergii przy pomocy biorezonansu jest bezbolesna, bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna. Polega na sczytaniu z organizmu osoby uczulonej fal elektromagnetycznych i przeanalizowaniu ich przez aparaturę.

Podczas badania dotyka się specjalną elektrodą płytki paznokcia. Aparat do biorezonansu mierzy przepływ tzw. „spektrum elektromagnetycznego alergenu” w ten sposób stwierdza się, czy pacjent jest uczulony na dany czynnik czy nie.

Zadzwoń już dziś i sprawdź, gdzie możesz wykonać test na alergię w Warszawie.

Dzwoniąc pod numer 573 195 108 dowiesz się jaka jest cena testu na alergię i kiedy możesz go wykonać.