Terapia antynikotynowa

Gdy telewizja BBC, na postawie własnych sondaży poinformowała, że terapia antynikotynowa metodą biorezonansu, jest skuteczna aż w 70% przypadków, spotkała się z falą krytyki ze strony zwolenników metod konwencjonalnych. Tymczasem z opinii osób, które zdecydowały się na walkę z nałogiem tą metodą wynika, że aż 90% z nich, już po pierwszym zabiegu BRT ((Bioresonance Therapy) przestaje palić a u reszty głód nikotynowy znacznie maleje.

Najczęściej już w 12 godzin po pierwszym zabiegu głód nikotynowy bezpowrotnie znika. U niektórych pacjentów do osiągnięcia pełnego efektu wyleczenia, potrzeba kilku sesji przypominających, które przeprowadza się w odstępie kilku dni. Terapia biorezonansowa w leczeniu nałogu nikotynowego jest na tyle skuteczna, że nawet znalezienie się w otoczeniu innych osób palących, czy zapach dymu papierosowego w otoczeniu, nie wywołuje pojawienia się głodu nikotynowego.

Dla kogo terapia antynikotynowa metodą biorezonansu?

Z terapii antynikotynowej metodą MORA może skorzystać każdy palacz – niezależnie od stażu palenia i ilości wypalanych dziennie papierosów. Terapia BRT jest bezbolesna, bezinwazyjna i nie wywołuje skutków ubocznych. Najczęściej już w 12 godzin po pierwszym zabiegu głód nikotynowy bezpowrotnie znika. U niektórych pacjentów do osiągnięcia pełnego efektu wyleczenia potrzeba kilku sesji przypominających, które przeprowadza się w odstępie kilku dni. Terapia antynikotynowa biorezonansem jest na tyle skuteczna, że nawet zapach dymu papierosowego czy towarzystwo palaczy, nie wywołuje chęci sięgnięcia po papieros. 

Z leczenia nałogu nikotynowego metodą biorezonansu nie powinny korzystać osoby z rozrusznikiem serca, padaczką, kobiety w ciąży. Dla pozostałych osób nie ma przeciwwskazań do korzystania z terapii antynikotynowej tą metodą.

Jak działa terapia biorezonasem?

W myśl teorii, na której opiera się metoda biorezonansu, każdy patogen wywołuje specyficzną, charakterystyczną tylko dla niego częstotliwość drgań, dzięki czemu można wykryć jego obecność w organizmie. Nałóg nikotynowy wywołuje w ludzkim organizmie dysharmoniczne drgania. Urządzenie MORA przetwarza je na drganie inwertowane, czyli o lustrzanym odbiciu i wprowadza na powrót do ciała pacjenta, gdzie zachodzi proces ich zredukowania, aż do uzyskania pełni harmonii.

Po zabiegu następuje proces oczyszczania organizmu z toksyn, które są usuwane przez skórę, nerki i jelita.

Terapia antynikotynowa metodą biorezonansu umożliwia:

  • całkowitą likwidację głodu nikotynowego

  • uzyskanie efektu już po pierwszym zabiegu

  • wysoką skuteczność bez względu na to jak długo i ile papierosów paliło się

  • zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wywołuje skutków ubocznych

  • cena zabiegu jest niższa od stosowania środków farmakologicznych zawierających nikotynę (gumy, plastry)

Zadzwoń już dziś i sprawdź, gdzie w Warszawie przeprowadzisz terapię antynikotynową metodą biorezonansu.

Dzwoniąc pod numer 573 195 108 dowiesz się jaka jest cena zabiegu terapii antynikotynowej i kiedy możesz go wykonać.