Ogólny test organizmu

Medycyna tradycyjna coraz częściej okazuje się bezradna wobec schorzeń cywilizacyjnych. Wiele z nich jest niezwykle trudnych do zdiagnozowania, ponieważ mają wiele wzajemnie sprzecznych, wykluczających się lub podobnych do innych schorzeń objawów, jak na przykład borelioza.

W konsekwencji choroby, które nie zostały właściwie rozpoznane rozwijają się i coraz bardziej wyniszczają nasz organizm.

Na czym polega ogólny test obciążeń organizmu?

Test ten, jest bezbolesnym i bezinwazyjnym badaniem, które przeprowadza się metodą biorezonansu w punktach akupunkturowych, które znajdują się na dłoniach lub stopach. Punkty akupunkturowe, to biologicznie czynne kanały, o których wspomina od wieków medycyna wschodu. Współczesna nauka dowiodła, że w tych miejscach opór elektryczny jest nieco niższy, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dość precyzyjnych pomiarów.

Metoda badania oparta jest o teorię biorezonansu zakładającą, że każdy żywy organizm emituje specyficzne, charakterystyczne jedynie dla niego drgania. Obserwacja drgań o charakterystycznych częstotliwościach pozwala stwierdzić istnienie choroby lub jej brak. Podczas trwania testu, specjalista może na ekranie urządzenia obserwować drgania i porównywać modele częstotliwości zdrowych organów i układów z otrzymanymi u pacjenta, a następnie na tej podstawie zdiagnozować chorobę, jej stan rozwoju itd.

Test ogólnych obciążeń organizmu jest bezpiecznym badaniem, któremu mogą się poddać osoby w każdym wieku, którym zależy na sprawdzeniu, czy są zdrowe i które chcą podjąć skuteczne leczenie polegające na eliminacji prawdziwych przyczyn chorób.

Ogólny test obciążeń organizmu pozwala na:

  • określenie ogólnego stanu zdrowia,
  • oznaczenie odporności organizmu
  • wykrycie istniejących infekcji i stanów zapalnych
  • wychwycenie nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów i narządów
  • wykrycie szkodliwych patogenów-wirusów, bakterii czy pasożytów
  • oznaczenie substancji toksycznych, które mogą być przyczyną alergii, chorób autoimmunologicznych alergiczne i pokarmowe