Leczenie uzależnień

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Warszawie, prowadzimy terapię uzależnień metodą MORA, przy zastosowaniu biorezonansu magnetycznego. W naszych placówkach znajdą pomoc i indywidualne podejście do problemu, zarówno osoby walczące z głodem nikotynowym, jak i innymi rodzajami uzależnień.

Zabiegom terapeutycznym metodą biorezonansu może poddać się każda osoba uzależniona, która dojrzała do walki z nałogiem. Poza padaczką, rozrusznikiem serca i ciążą, nie ma przeciwwskazań medycznych do korzystania z biorezonansu. O skuteczności tej metody walki z nałogiem świadczy wiele pozytywnie zakończonych historii pacjentów. Jednak żadna terapia nie przyniesie efektu bez chęci wyleczenia i motywacji ze strony osoby uzależnionej

Jak działa terapia uzależnień metodą biorezonansu?

Najprościej mówiąc, aparat do biorezonansu pozwala wychwycić w organizmie nieprawidłowe drgania komórek, które są źródłem różnych chorób i dolegliwości w tym też uzależnień, takich jak choroba alkoholowa czy nałóg nikotynowy. Aby było to możliwe, pacjent musi trzymać w dłoni specjalną elektrodę, która jest podłączona do aparatu. Wykorzystując różne częstotliwości drgań, terapeuta diagnozuje problem oraz wdraża specjalny program terapeutyczny.

Zastosowanie metody biorezonansu pozwala poprawić stan fizyczny i psychiczny pacjenta. Co więcej organizm osoby poddawanej terapii metodą biorezonansu, poprzez zastosowanie fal elektromagnetycznych zostaje oczyszczony i zregenerowany a głód alkoholowy jest stopniowo wygaszany. Osoba po zakończeniu terapii nie odczuwa potrzeby sięgnięcia po alkohol a odczuwalne efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Środowisko lekarskie traktuje biorezonans magnetyczny, jak nowszą wersję elektroakupunktury a jednak mimo dużej dozy sceptycyzmu, nie jest w stanie odmówić tej metodzie skuteczności, o której świadczą pacjenci.

 

Terapia uzależnień metodą biorezonansu umożliwia:

  • całkowitą likwidację nałogu nikotynowego czy uzależnienia alkoholowego

  • uzyskanie efektu już po pierwszych kilku zabiegach

  • wysoką skuteczność bez względu na to jak długo trwał nałóg

  • zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie wywołuje skutków ubocznych

  • cena zabiegu jest niższa od stosowania środków farmakologicznych (gumy, czy plastry zawierające nikotynę ) czy inne formy leczenia