Leczenie alergii

Alergie nie bez przyczyny nazywane są plagą naszego wieku. Cierpi na nie coraz więcej osób a co gorsza, jesteśmy uczuleni na coraz większą liczbę czynników, tzw. alergenów. Leczenie alergii przy pomocy metod konwencjonalnych jest trudne i czasochłonne. Co gorsza wobec wielu dolegliwości związanych z uczuleniem, tradycyjna medycyna wydaje się być bezradna. Dlaczego jednak jedni są uczuleni a inni nie? Niewiele osób wie, że alergia tak naprawdę nie jest chorobą a jedynie błędną reakcją organizmu alergika na czynniki dla innych osób całkowicie bezpieczne.

 

Jaki jest mechanizm powstawania alergii?

Reakcje chemiczne, które nieustannie zachodzą w każdej komórce naszego ciała generują drgania. W ich efekcie powstaje pole elektromagnetyczne o charakterystycznych dla tej komórki parametrach.

Alergeny, takie jak pyłki roślin, kurz, pleśnie czy składniki pokarmów zakłócają to pole i w ten sposób powstaje dysharmonia pola elektromagnetycznego. Raz wytrącony z harmonii organizm, nie potrafi samodzielnie do niej wrócić. Co ciekawe takie reakcje – wydarzenia, zostawiają ślady w pamięci organizmu. Jak mówią niektórzy specjaliści zostają one zapisane na “twardym dysku” pamięci naszego organizmu. To właśnie dlatego organizm, który ponownie styka się z danym alergenem, generuje taką samą odpowiedz w postaci wysypki, kataru, kaszlu, czy biegunki.

Leczenie alergii za pomocą biorezonansu 

Terapia alergii metodą biorezonansu, polega na “naprawianiu” zakłóceń fal elektromagnetycznych, wywołanych przez alergeny. W trakcie jednego zabiegu, wycisza się uczulenie na konkretny alergen. Czasami, zwłaszcza przy nadwrażliwości na wiele substancji, biorezonans staje się początkiem drogi do wyleczenia. W 70% przypadków terapia biorezonansem pozwala zapomnieć o alergii na dłuższy czas. U pozostałych osób nadwrażliwość powraca i odczulanie trzeba powtórzyć.

Terapia ta jest bezinwazyjna, bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Co istotne dla uczulonych, leczenie alergii przy pomocy biorezonans, czyli odczulanie można przeprowadzić o każdej porze roku, nawet w trakcie pylenia roślin.

Metodą biorezonansu można leczyć:

  • alergie pokarmowe,
  • alergie wziewne,
  • alergie kontaktowe,
  • atopowe zapalenie skóry oraz
  • inne nietypowe uczulenia  

Jak przebiega leczenie metodą biorezonansu magnetycznego?

W dużym uproszczeniu, aparatura sczytuje z organizmu pacjenta jego fale elektromagnetyczne poprzez elektrody trzymane w dłoniach. Następnie biorezonans porządkuje sygnały dysharmoniczne i niejako odwraca je, jak lustrzane odbicie i z powrotem odsyła do pacjenta, co wygasza pamięć o dysharmonicznej reakcji organizmu, czyli o alergenie.