Candida

Czym jest kandydoza?

Grzyby i drożdżaki takie jak np. Candida atakują nas coraz częściej i są coraz trudniejsze do wyleczenia metodami konwencjonalnymi. Wszystko przez to, że nasze organizmy są osłabione, niezdrowym trybem życia, złą dietą, antybiotykami. Do tego dochodzi coraz silniejsze zatrucie środowiska, w którym żyjemy. Nasze organizmy nie są w stanie poradzić sobie z tak wieloma obciążeniami naraz. Raz zachwiana maturalna równowaga naszego organizmu trudna jest do przywrócenia. Jesteśmy osłabieni, stąd coraz częściej chorujemy.

Grzybica układu pokarmowego jest niezwykle niebezpieczną i przykrą choroba, wywoływana przez grzyby candida. Osłabione grzybicą organizmy są dużo bardziej podatne na inne choroby. Leczenie polega na terapii farmakologicznej, w wielu przypadkach terapią wspomagającą jest wyeliminowanie z diety glutenu.

Jakie objawy wywołuje kandydoza? Czyli nadwrażliwości na grzyby Candida?

Ciągłe zmęczenie, nawracające stany zapalne lub infekcje narządów intymnych, pieczenie „w dołku”, biały nalot na języku, wysypki, biegunki, wzdęcia lub zaparcia. Towarzyszyć im mogą kichanie i zapalenie zatok lub swędzenie i pieczenie pochwy. Za tym wszystkim może się kryć rozrost Candidy w Twoim organizmie. U dzieci częstymi objawami są pleśniawki, zakażenia skóry w wilgotnych częściach ciała jak pachwiny. U osób starszych zakażenie candida może skutkować zgagą, bólem brzucha oraz zaburzeniami trawienia, co wywołuje przewlekłe zmęczenie i stany lękowe.

Test Candida, grzyby, pleśnie – Testy patogenów w Holmedica Warszawa

Wielu specjalistów podkreśla, że badaniami laboratoryjnymi nie sposób zdiagnozować grzybicy ogólnoustrojowej wywołanej grzybem candida. Klasyczne testy laboratoryjne, którymi dysponuje medycyna tradycyjna są w stanie ustalić jedynie, czy w jelicie występują drożdżaki. Jednak tego rodzaju badanie nie sprawdza, czy candida przedostała się do krwi i czy zaatakowała cały organizm. Alternatywne metody takie jak: badanie biorezonansem, czy mikroskopowa obserwacja krwi pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy przyczyną twoich dolegliwości jest candida i w jakim stopniu organizm jest nią obciążony!

Naturalne metody eliminacji grzybic metodą biorezonansu – leczenie candidoza

Leczenie za pomocą urzadzenia Bicom Optima to bezinwazyjna metoda na skuteczne pozbycie się drożdżycy – Candidy czy innych odmian grzybów obciążających nasz organizm.